24. 7. 2024

 Komuntiní akce pro každého – chceme rozvíjet sport a pohyb v regionu

Chceš posunout svoje limity, chceš zažít něco nového, chceš podpořit týmového a komunitního ducha? Pak je tu přesně pro tebe nový 24hodinový závod, nový koncept, který propojuje prezenční a virtuální závody.

Je vhodný pro každého – jak začínajícího, tak zkušeného, jednotlivce, či týmy, dospělé i děti, běžce i fanoušky.

 

Litoměřice nabízí nekonečně mnoho možností, kde běhat. Můžeš volit mezi asfaltovými cyklostezkami, které vedou podél Labe, či terénní varianta podél Ohře. Nebo můžeš vyběhnout do kopečků Českého středohoří, a naběhat i mnoho výškových kilometrů. Krásné výhledy zaručeny, krásná příroda též. Přijď objevovat krásy Litoměřic, vlastně můžeš proběhnout i město a jeho okolí.

Start i cíl si volí každý sám, jak místo, tak čas. Můžeš odstartovat z domova a skončit zase doma, můžeš startovat v Ústí a doběhnout do Litoměřic, či si dát nějaký okruh. Když budeš chtít, vystartuj na náměstí od našeho stánku a zase tam doběhni. Uděláme ti slavnostní atmosféru!

 

Důležité je dodržet časové rozmezí začátku a konce akce.  Záleží na tobě, jak pojmeš svůj výkon a budeš naběhávat kilometry. Zda v kuse, nebo to bude několik běhů. Nezapomeňte každý běh zaznamenat a nahrát do aplikace.

 

Záznam běhu lze přes jakoukoliv aplikaci, nebo stačí fotka sportovních hodinek – důležité je, aby bylo vidět čas, datum a počet km.

Zázemí, podpora a občerstvení:

Po celou dobu závodu bude postaven stánek pořadatele na Mírovém náměstí v Litoměřicích. Bude sloužit jako kontaktní a informační místo, místo morální podpory a budou se tam vydávat startovní balíčky a bude možnost drobného občerstvení – voda, cukry, banány.

 

Kategorie:

Ženy, muži, bez rozdělení věku, Děti do 15 let, Týmy v počtu 5 osob.  

V každé kategorii budou vyhlášeni první tři.

Každý účastník obdrží pamětní stylovou medaili a drobný dárek.

Registrace, platba, nahrání výsledků:
Registrace i platba pouze on-line na stránkách Rozběháme Česko, přes registrační formulář.

https://www.rozbehamecesko.cz/zavody/24-hodin-v-behu-rozbehame-litomericko/

 

Startovné:

Dospělí 180 Kč

Děti do 15let 100 Kč

Týmy – 900 Kč

 

Afterpárty:

V neděli po závodě a vyhlášení výsledků, bude možnost dopoledního pikniku – brunche a odpočinku na Střeleckém ostrově. Čas bude upřesněn po nahrání všech výsledků.

 

Veškeré informace a detaily naleznete na Www.24hodinvbehu.cz

 

Závěrečná ustanovení:

Veškerý výtěžek z akce bude použit na realizaci závodu, případně dalších závodů. Pořadatelé závod pořádají bez nároku na zisk.

 

Chceme touto akcí podpořit sportovní a komunitní aktivity ve městě Litoměřice. Chceme ukázat, že sportovat lze vždy a všude a sportovat může téměř každý. Chceme tímto projektem podpořit komunitního ducha v Litoměřicích. Lidé budou moci fandit, pozorovat běžce, potkávat je na stezkách města, v ulicích i v okolní přírodě, mohou tak naplno zažít atmosféru závodu.

 

NA AKCI BUDE NUTNÉ DODRŽOVAT VŠECHNA PLATNÁ PANDEMICKÁ
PRAVIDLA A OPATŘENÍ !!!!  Pečlivě sledujeme pandemická opatření a akce může být s ohledem na ně změněna. Bude včas upřesněno.

 

Mgr. Helena Kotová

e-mail: helena@kotova.cz
tel: 608 742 309
adresa: Fügnerova 1, 412 01 Litoměřice

První konzultaci je možno domluvit přes telefon, email, FB stránky. Na dalších termínech se pak domlouváme společně osobně.

Ukončení naší spolupráce je možné kdykoli, záleží na Vás, Vašich možnostech a potřebách.

Samozřejmostí spolupráce je důvěrnost a partnerský přístup.