Běžíme pro náhradní rodiny

Máme za sebou další ročník Charitativního běhu pro náhradní rodiny. Půlrok práce a plánování za námi a výsledek, alespoň dle reakcí účastníků, byl báječný. Rekordní účast i výtěžek. Jsem šťastná, že jsme díky sponzorům mohli ocenit všechny děti a že i dospělí závodníci měli motivaci poprat se o stupínky vítězů a nebo jen běžet pro dobrou věc!!!!

Tento již vlastně tradiční krosový závod vznikl před dvěma lety, kdy jsme s kamarádkou a běžeckou parťačkou Kateřinou nabídly spolupráci a organizaci charitativního běhu právě Centru pro náhradní rodinnou péči. Protože zájem lidí je každý rok větší a větší, dává nám to signál, že podobné akce mají smysl.

Samozřejmě při realizaci takového závodu je potřeba mnoho pomocníků a také sponzorů a já můžu říct, že máme kolem sebe super lidi z týmu Rozběháme Litoměřicko, z rodiny, kamarádů odjinud, kteří nám dobrovolně pomáhají. Také lokální firmy se přidávají se svými sponzorskými dary a to vše vede k tomu, že děláme zdravý, rodinný a velmi pohodový závod. Není to jen o závodě, pokaždé vyjde nádherné počasí a tak si lidi užijí i piknik na dekách v přilehlém lesoparku.

A jak 3. ročník Charitativního běhu pro náhradní rodiny dopadl? Nejen, že atmosféra a počasí bylo super, ale akce se zúčastnilo 149 závodníků všech věkových kategorií a výtěžek z celé akce je úžasných 35.820,- Kč.

Já jsem si letošní ročník opět užila i jako moderátorka. Letos to bylo ještě trochu jiné, protože mi společnosti dělal Ondřej Sokol. Ačkoliv jsme se dopředu vůbec nedomlouvali, nakonec to byla velká legrace a bezvadná spolupráce.

Odkaz na reportáž na www.litomericko24.cz: https://www.youtube.com/watch?v=Z9oBv5rJ5Gk&fbclid=IwAR0GyUv3FrTbvR34-ImMRdWs9-rAQrmDPi5YED69deoK3jWTvGPr4QBVdv4

Nádherné fotky od Saycheese: https://cloud.saycheese.cz/wl/?id=2aJKsIDSzV6Q5kWUNgYw9KqmnimjfUkU&fbclid=IwAR2b4CLi2xcXPk22QUUS5zCIA3Qm1sDdEpeEB7N_IGb703V-CtUmPAm0ixg

Sponzoři: Norská móda Litoměřice, Emco cereálie, Zbyněk Švára – Penzion Vytásek, vinař Pavel Hrabkovský Velké Žernoseky, Ovocnářství Liběšice, Seneca, Lafarge, Mondi, Amedis, Spolchemie, Nadace JaT, Nadační fond Albert, White Pearl.

 

Mgr. Helena Kotová

e-mail: helena@kotova.cz
tel: 608 742 309
adresa: Fügnerova 1, 412 01 Litoměřice

První konzultaci je možno domluvit přes telefon, email, FB stránky. Na dalších termínech se pak domlouváme společně osobně.

Ukončení naší spolupráce je možné kdykoli, záleží na Vás, Vašich možnostech a potřebách.

Samozřejmostí spolupráce je důvěrnost a partnerský přístup.